AKTIVITY

Apartmá Tranovka se nachází v centru města Kopřivnice a je svou polohou určena jako výchozí bod spousty turistických tras. Ve městě Technické muzeum Tatra Kopřivnice, rozhledna Bílá hora, sjezdovka Červený kámen, dopravní hřiště, zřícenina hradu Šostýn. V okolí Štramberská Trúba, stanice lanovky na horské středisko Pustevny je vzdálena 16km. V zimním období nabízí lyžařské středisko Pustevny možnosti sjezdového i běžeckého lyžování, lyžařskou a snowboardovou školu, půjčovnu lyží. Největší lanové centrum v ČR - Tarzánie je vzdáleno 16km od Apartmá (5 překážkových tras, dětská trasa již od 4 let, trampolíny, Powerfan - skok z výšky 13 m, bungee trampolíny). Nejbližší vrcholy: Radhošť, Tanečnice, Kněhyně, Čertův mlýn, Stolová, Malý a Velký Javorník.

Další zajímavá místa: Rožnov pod Radhoštěm - SKANZEN (valašské muzeum v přírodě), Gibon park Rožnov, městečko Štramberk, podhorská obec Čeladná - golfový areál, Beskydské rehabilitační centrum, Valašský pivovar v Kozlovicích, hrad Hukvaldy, skokanské můstky Frenštát p. R., Lysá Hora.

Koupání - koupaliště Kopřivnice, plavecký bazén Kopřivnice, přehrada Větřkovice, Koupaliště Příbor, Aquapark Frenštát p. R., krytý bazén Frenštát p. R., bazén a koupaliště v Rožnově p. R.