Navštivte také naší chalupu Tranovka

Zveme Vás do našeho Apartmá ležící uprostřed krásné přírody chráněné krajinné oblasti Beskydy - v Moravskoslezském kraji ve městě Kopřivnice.

Pokud máte v plánu poznat krásy našeho kraje a hledáte zázemí pro výlety nebo toužíte po místu pro klidnou dovolenou s dětmi a přáteli - jste u nás vítáni.

Pohodlné a komfortní ubytování v Beskydech. To vše najdete v prostředí našeho Apartmá s dominantou Bílé hory a s rozhlednou v pozadí... a přesto v centru města Kopřivnice.

Zcela nový Apartmá disponuje kapacitou až 10 lůžek na ploše 120m². K dispozici je připojení na internet přes wi-fi. Pro ubytované je k dispozici plně vybavená kuchyně, pračka, sušička, TV, rohová vana, fén, ručníky atd.

Pobyt je vhodný pro rodiny s dětmi, partu přátel, oslavy narozenin, firemní akce, rodinné akce dále pro lyžaře, turisty, cyklisty atd.

Možnost připojení k internetu přes Wi-Fi.

Příjezd autem je možný až k Apartmá.

Za účelem poznání našeho kraje můžete navštívit Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm - SKANZEN - národní kulturní památka, malebné městečko Štramberk zvané "Moravský Betlém", podhorskou obec Čeladná s golfovým areálem a Beskydským rehabilitačním centrem, golfový areál na Ostravici , valašský pivovar v nedalekých Kozlovicích nebo hrad Hukvaldy.

Na milovníky hor čeká Radhošť a pohanský bůh Radegast, Smrk, Ondřejník a masívy královny Beskyd - Lysé hory.

V letním období můžete navštívit koupaliště Kopřivnice, koupaliště Příbor, Větřkovickou přehradu, Aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm, nebo koupaliště v Rožnově pod Radhoštěm.